„GALVĖ”

Galvė – tai 50 asmenų talpinantis laivas, tinkamas ne tik pasiplaukioti, bet ir švęsti įvairias šventes: mergvakarius ir bernvakarius, vestuves, gimtadienius ir kitas šventes. Laive paruošiami užkandžiai furšetams, patiekiami ir karšti patiekalai.
Kasmet šiame laive vyksta „Galvės JAZZ fiesta“ , koncertai.
Laivas yra pilnai uždengiamas nuo lietaus ir vėjo.
Kelionės vykdomos laivybos sezonu, nuo gegužės 01d. iki spalio 01d. ( sezonas gali būti pradėtas anksčiau bei pratęstas, priklausomai nuo oro sąlygų).

VIETŲ SKAIČIUS

50

Laivo nuoma 1 val. – 240 €

Papildoma valanda – 120 €

„AKMENA”

,,Akmena’’ – tai 40 vietų keleivinis laivas, reguliariu maršrutu plaukiojantis kiekvieną dieną nuo Trakų salos pilies prieplaukos. Ekskursiją laivu „Nepažinti Trakai“ lydi audiogidas įvairiomis kalbomis ( LT, RU, PL, ENG), trukmė 45 min. Laive įrengtas mini baras, jaukus salonas. Tai unikali galimybė ne tik originaliai pasilinksminti, bet ir plaukiojant apžvelgti Trakų pilį, išvysti Užutrakio grafo J. Tiškevičiaus rūmus bei pasigrožėti nuostabiu apylinkių gamtovaizdžiu!
Kelionės vykdomos laivybos sezono metu, nuo gegužės 01 d. iki spalio 01 d. ( sezonas gali būti pradėtas anksčiau bei pratęstas, priklausomai nuo oro sąlygų).

Laivo nuoma 1 val. – 240 €

Papildoma valanda – 120 €

VIETŲ SKAIČIUS

40

„TRAKŲ VYTINĖ”

Vaizdingoje vietoje ant Galvės ežero kranto priešais Trakų salos pilį įkurdintas vienintelis Lietuvoje LDK laikus menantis legendinis prekybinis laivas ,,Vytinė‘‘, kuris sudomins kiekvieną moksleivį ir suaugusįjį, besidomintį krašto istorine praeitimi. Nors laivas ir neplaukia, bet jame vykstančių edukacijų metu mažieji turi galimybę smagiai pažaisti, vyresni – filmuką žiūrėdami dalyvauti virtualioje kelionėje ir gabenti krovinius, sužinoti apie XIX a. Lietuvos vidaus vandenų kelius, prekybą. ,,Vytinėje‘‘ atkurta autentiška to meto aplinka, kuri sėkmingai gali būti panaudota integruotoms pamokoms, konferencijoms, šventėms.

VIETŲ SKAIČIUS

40